- ›Koti ja perhe
- ›Sisustus
- ›Matot
- ›Narma Luna - veluurimatto, harmaa, 80 x 150 cm
Narma Luna - veluurimatto, harmaa, 80 x 150 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Narma Noble -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, valkoinen, 160 x 240 cm
Narma Eden -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, t.harmaa, ä˜ 133 cm
Narma Noble -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, harmaa, 80 x 400 cm
Narma Livos -sisalWeaveâ„¢ sileäksi kudottu matto, musta-ruskea, 80 x 300 cm
Narma Credo -flatWeaveâ„¢ sileäksi kudottu matto, hmusta, 60 x 80 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Matot ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Narma Noble -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, valkoinen, 160 x 240 cm
-
Narma Eden -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, t.harmaa, ä˜ 133 cm
-
Narma Noble -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, harmaa, 80 x 400 cm
-
Narma Livos -sisalWeaveâ„¢ sileäksi kudottu matto, musta-ruskea, 80 x 300 cm
-
Narma Credo -flatWeaveâ„¢ sileäksi kudottu matto, hmusta, 60 x 80 cm
-
Narma Credo, matto 60 x 80 cm
-
Narma Spice -nukkamatto, caramel, 80 x 400 cm
-
Narma Bono -flatWeaveâ„¢ sileäksi kudottu matto, carbon, 60 x 80 cm
-
Narma TIDRIKU -smartWeave®-chenillematto, kaksipuolinen, harmaa, 200 x 300 cm
-
Narma RIDALA -smartWeave®-chenillematto, kaksipuolinen, kultainen, 80 x 250 cm
-
Narma VIVVA -smartWeave®-chenillematto, kaksipuolinen, kultainen, 70 x 140 cm
-
Narma Kiva -smartWeave® chenillematto, kaksipuolinen, ruskea, 70 x 140 cm
-
Narma Virve -smartWeave® chenillematto, kaksipuolinen, ruskea, 80 x 250 cm
-
Narma Sky -nukkamatto, valkoinen, 80 x 150 cm
-
Narma Noble -flexiVelourâ„¢ veluurimatto, vaaleanharmaa, 133 x 200 cm
-
Narma Norrby -muovimatto, harmaa, 70 x 350 cm
-
Narma TAHULA -smartWeave®-chenillematto, kaksipuolinen, hopea, 70 x 140 cm
-
Narma Kastna -smartWeave® chenillematto, kaksipuolinen, harmaa, 100 x 160 cm
Katsotuimmat Matot
-
alk. 26 €
Deltaco Office DELO-0301, työpistematto
-
alk. 41 €
Pohjaton kuilu, näköharhamatto 160 cm
-
alk. 32 €
Lastenhuoneen Northrugs matto Hanse Home Adventures, 80x150 cm
-
alk. 95 €
Vallila x Muumi Hanuri, matto 140 x 200 cm
-
alk. 42 €
Vallila Yövuoro-matto
-
alk. 120 €
KM Birka, matto 160 x 230 cm
-
alk. 25 €
Arvidssons Textil Kitty kangas Keltainen
-
alk. 55 €
Vallila Topaasi, matto 200 x 300 cm
-
alk. 30 €
Ihankotona Repolainen matto
-
alk. 47 €
Classic Collection Clam kylpyhuonematto 60x90 cm Valkoinen
-
alk. 47 €
Classic Collection Clam kylpyhuonematto 60x90 cm Harmaa
-
alk. 47 €
Classic Collection Clam kylpyhuonematto 60x90 cm Beige
-
alk. 108 €
Classic Collection Rio villamatto 80x150 cm Beige
-
alk. 263 €
VM Carpet Hiillos villamatto
-
alk. 164 €
VM Carpet Onni matto
-
alk. 236 €
VM Carpet Hehku villamatto
-
alk. 760 €
VM Carpet Satine pyöreä matto
-
alk. 54 €
RugsX Matto bcf morad grek kreikkalainen harmaa 60 cm
Narma Luna - veluurimatto, harmaa, 80 x 150 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4741274067660 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 26 €
Deltaco Office DELO-0301, työpistematto
-
alk. 41 €
Pohjaton kuilu, näköharhamatto 160 cm
-
alk. 32 €
Lastenhuoneen Northrugs matto Hanse Home Adventures, 80x150 cm
-
alk. 95 €
Vallila x Muumi Hanuri, matto 140 x 200 cm
-
alk. 42 €
Vallila Yövuoro-matto
-
alk. 120 €
KM Birka, matto 160 x 230 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/matot/narma-luna-veluurimatto-harmaa-80-x-150-cm/9748070
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.