Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin
Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin osastosta Media- ja MP3-soittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SanDisk Clip Jam Vihreä - 8GB - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 39,56 € | 46,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 47,04 € | 54,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 47,93 € | 54,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam - Digitaalinen soitin - MP3 player 8 GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 47,93 € | 54,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam 8GB MP3 player Black (SDMX26-008G-E46K)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 46,15 € | 51,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Clip Jam 8GB MP3 player Blue (SDMX26-008G-E46B)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 46,15 € | 51,05 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,55 €
39,56 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,03 €
47,04 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,92 €
47,93 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,92 €
47,93 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 51,05 €
46,15 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 51,05 €
46,15 €
Sandisk Clip Jam 8 GB, MP3-soitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaKiintolevy | 8 Gt |
Valmistaja | Sandisk |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 64 px |
Resoluutio (leveys) | 128 px |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Linux | On |
Windows 2000 | On |
Windows 7 | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
EAN-koodi | 0619659187477, 0619659187484, 0619659187460, 0619659187446, 0619659187453, 6196591267428 |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,93 €
Keskihinta
45,79 €
Alin hinta
39,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.