Foreo IRIS, lymfahierontalaite silmänympäryksille
Foreo IRIS, lymfahierontalaite silmänympäryksille osastosta Muut kauneuden ja terveydenhoitolaitteet nyt edullisimmin kaupasta Bangerhead hintaan 109,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FOREO Iris Eye Massager MagentaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 109,90 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FOREO Iris Eye Massager Petal PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 135,90 € | 135,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FOREO Iris Eye Massager MintNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 135,90 € | 135,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FOREO Iris Eye Massager BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 135,90 € | 135,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FOREO Iris™ eye massager -silmänympärysihon hierontalaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 165,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
109,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,90 €
135,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,90 €
135,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,90 €
135,90 €
165,00 €
Foreo IRIS, lymfahierontalaite silmänympäryksille
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350092135184, 7350071075555, 7350071075579, 7350071075562 |
Valmistaja | Foreo |
Hintakehitys
Korkein hinta
165,00 €
Keskihinta
136,52 €
Alin hinta
109,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.