Wilfa VB-2030, vakuumipussit
Wilfa VB-2030, vakuumipussit osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 17,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa Vakuumipussit, 50 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 17,90 € | 23,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa tyhjiöpussit VB2030Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 18,77 € | 23,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa VB-2030 -tyhjiöintipussit tyhjiöpakkauslaitteeseen, 20x30cm, 50kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 19,95 € | 24,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa VB-2030 Vakuumipussit 20x30cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 19,95 € | 24,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa VB-2030 tyhjiöintipussiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa vb-2030 20x30cm pussit wilfa tyhjiöpakkauslaitteilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 kpl varastossa | 35,99 € | 40,98 € | Katso tuotetta ▸ |
17,90 €
18,77 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,85 €
19,95 €
24,90 €
Toimitusaika 9 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 40,98 €
35,99 €
Wilfa VB-2030, vakuumipussit
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876039965 |
Valmistaja | Wilfa |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,99 €
Keskihinta
22,91 €
Alin hinta
17,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.