Resident Evil 7 (VII): Biohazard Gold Edition, Xbox One -peli
Klaustrofobiaa, kylmiä väreitä ja alituista kuolemanpelkoa – niistä on hyvät kauhupelit tehty. Resident Evil kauhupelisaaga on edennyt jo seitsemänteen osaansa, eikä Resident Evil 7: Biohazard Xbox Onelle petä tälläkään kertaa kauhufanien odotuksia. Seitsemännessä osassaan Resident Evil heittää pelaajan aavemaisen kartanon uumeniin risteilemään henkensä kaupalla, ja vastassa on taas kerran ylimaallisia hirviöitä, joista jokainen haluaa riistää henkesi mitä kammottavimmilla tavoilla. Raaka toiminta ja gore-efektit pitävät sinut varpaillasi katkeraan loppuun saakka, joten sammuta valot, heitä kunnon kuulokkeet päähäsi ja anna Resident Evil 7: Biohazardin kuljettaa sinut tästä maailmasta vielä pahempaan paikkaan.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition - Microsoft Xbox One - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 23,47 € | 29,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition XONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 27,00 € | 29,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Resident Evil VII (7) Gold Edition /Xbox OneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 28,50 € | 32,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RESIDENT EVIL 7 biohazard Gold Edition - XOne PC WindowsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,99 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Resident Evil 7 (VII): Biohazard Gold Edition, Xbox One -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaKlaustrofobiaa, kylmiä väreitä ja alituista kuolemanpelkoa – niistä on hyvät kauhupelit tehty. Resident Evil kauhupelisaaga on edennyt jo seitsemänteen osaansa, eikä Resident Evil 7: Biohazard Xbox Onelle petä tälläkään kertaa kauhufanien odotuksia. Seitsemännessä osassaan Resident Evil heittää pelaajan aavemaisen kartanon uumeniin risteilemään henkensä kaupalla, ja vastassa on taas kerran ylimaallisia hirviöitä, joista jokainen haluaa riistää henkesi mitä kammottavimmilla tavoilla. Raaka toiminta ja gore-efektit pitävät sinut varpaillasi katkeraan loppuun saakka, joten sammuta valot, heitä kunnon kuulokkeet päähäsi ja anna Resident Evil 7: Biohazardin kuljettaa sinut tästä maailmasta vielä pahempaan paikkaan.
Valmistaja | Capcom |
Valmistusvuosi | 2 017 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.capcom.co.jp/residentevil7/uk/index.html |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 5055060967881, 8806188731758 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.