Electrolux KMFE172TEX, mikroaaltouuni
Electrolux KMFE172TEX, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux KMFE172TEXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 429,00 € | 432,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux SARJA 800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 472,02 € | 472,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX 800-SARJAN KMFE172TEX MIKROAALTOUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 508 € | 513 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux KMFE172TEX -mikroaaltouuni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 508 € | 515 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux mikroaaltouuni KMFE172TEX integroitavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 510 € | 540 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 800-sarja Integroitava Mikroaaltouuni 17 l Musta/ruostumaton teräs KMFE172TEXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 664 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
429,00 €
472,02 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 513 €
508 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 540 €
510 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
?
664 €
Electrolux KMFE172TEX, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 37 cm |
Syvyys | 32 cm |
Paino | 17 kg |
Valmistaja | Electrolux, JVC |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 17 l |
Teho | 800 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Alustan koko | 25 cm |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
EAN-koodi | 7332543665631 |
Hintakehitys
Korkein hinta
664 €
Keskihinta
515 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.