Electrolux KMFE264TEX, mikroaaltouuni
Electrolux KMFE264TEX, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux KMFE264TEXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 499 € | 502 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux KMFE264TEX -mikroaaltouuni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 584 € | 591 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX KMFE264TEX INTEGROITAVA MIKROAALTOUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 589 € | 595 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux mikroaaltouuni KMFE264TEX integroitavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 650 € | 680 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux 800-sarja Integroitava Mikroaaltouuni 26 l Musta/ruostumaton teräs KMFE264TEXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 679 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
499 €
584 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 595 €
589 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 680 €
650 €
Toimitusaika 1-3 päivää
?
679 €
Electrolux KMFE264TEX, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 46 cm |
Syvyys | 44 cm |
Paino | 19 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 26 l |
Teho | 900 W |
Grillitoiminto | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Automaattinen sulatus | On |
Alustan koko | 25 cm |
Pyörivä alusta | On |
Takuu | 24 kk |
Automaattiset ohjelmat | On |
EAN-koodi | 7332543665679 |
Hintakehitys
Korkein hinta
679 €
Keskihinta
600 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.