Sharp YC-MS02E-W, mikroaaltouuni
Sharp YC-MS02E-W, mikroaaltouuni osastosta Mikroaaltouunit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 121,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sharp Mikroaaltouuni 20l Digital panelNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 121,90 € | 126,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mikroaaltouuni 20l digitaalinen paneeli 800W valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 121,99 € | 133,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sharp YC-MS02E-W - microwave oven - freestanding - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 124,08 € | 124,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mikroaaltouuni 20 l, digitaalinen paneeli, 800 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 164,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
121,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,98 €
121,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,08 €
124,08 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 164,20 €
159,00 €
Sharp YC-MS02E-W, mikroaaltouuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4974019161235 |
Mitat | |
Leveys | 44 cm |
Korkeus | 26 cm |
Syvyys | 32,5 cm |
Paino | 11 kg |
Valmistaja | Sharp |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 20 l |
Teho | 800 W |
Alustan koko | 25,5 cm |
Pyörivä alusta | On |
Automaattiset ohjelmat | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
131,74 €
Alin hinta
121,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.