Bosch GLL 3-80 C Professional (0601063R00) 4x1,5V LR6-paristo, linjalaser
Bosch GLL 3-80 C Professional (0601063R00) 4x1,5V LR6-paristo, linjalaser osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 373,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GLL 3-80 C linja laser + AA1 0601063R00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 373,66 € | 383,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLL 3-80 C Ristilaser sis. alkaliparistotNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 421,40 € | 423,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Linjalaser Bosch GLL 3-80 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 456,00 € | 456,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 383,56 €
373,66 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 423,39 €
421,40 €
456,00 €
Bosch GLL 3-80 C Professional (0601063R00) 4x1,5V LR6-paristo, linjalaser
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140888288, 3165140888295, 3165140979870, 3165140888318 |
Valmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gll-3-80-c-0601063R00 |
Hintakehitys
Korkein hinta
456,00 €
Keskihinta
417,02 €
Alin hinta
373,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.