Bosch GLM 50-27 C Professional (0601072T00), laseretäisyysmittalaite
Bosch GLM 50-27 C Professional (0601072T00), laseretäisyysmittalaite osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 147,26 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GLM 50-27 C laser mittaa 0601072T00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 147,26 € | 157,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLM 50-27 C ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 166,10 € | 166,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLM 50-27 C EtäisyysmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 174,50 € | 176,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Bosch GLM 50-27 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch GLM 50-27 C Professional - laserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 221,90 € | 226,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,16 €
147,26 €
166,10 €
174,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
221,90 €
Bosch GLM 50-27 C Professional (0601072T00), laseretäisyysmittalaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4059952518824 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
221,90 €
Keskihinta
181,75 €
Alin hinta
147,26 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.