Bosch GLM 50-27 CG Professional (0601072U01), laseretäisyysmittalaiteu
Bosch GLM 50-27 CG Professional (0601072U01), laseretäisyysmittalaiteu osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 194,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GLM 50-27 CG lasermittaus + BA 3.7V 1,0Ah 0601072U01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 194,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ETÄISYYDENMITTAIN GLM 50-27 CG LI-IONNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 269,10 € | 269,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLM 50-27 CG Etäisyysmittari mukana Li-ion akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 269,10 € | 271,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Laseretäisyysmittalaite Bosch GLM 50-27 CG BANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 291,00 € | 291,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
194,00 €
269,10 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 271,09 €
269,10 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 291,00 €
291,00 €
Bosch GLM 50-27 CG Professional (0601072U01), laseretäisyysmittalaiteu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4059952562964 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
291,00 €
Keskihinta
255,80 €
Alin hinta
194,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.