Bosch Universal Humid (0603688000) 3xAAA, kosteusmittari
Bosch Universal Humid (0603688000) 3xAAA, kosteusmittari osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 47,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kosteusmittari Bosch UniversalHumidNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 47,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Universal Humid Puun kosteusmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 49,95 € | 49,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Humidity Measuring Device For WoodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 55,95 € | 55,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch FUGTMä…LER TIL TRä† Universal HUMIDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 57,90 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch UniversalHumid -kosteusmittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ |
47,00 €
49,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,95 €
55,95 €
57,90 €
59,99 €
Bosch Universal Humid (0603688000) 3xAAA, kosteusmittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-diy.com/fi/fi/p/universalhumid-0603688000-v51176 |
EAN-koodi | 3165140997706, 4059952648293, 4053423245271 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,99 €
Keskihinta
54,16 €
Alin hinta
47,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.