Leica CLH Pyörivä laser ilman vastaanotinta
Leica CLH Pyörivä laser ilman vastaanotinta osastosta Mittavälineet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 1 690 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Leica CLH Pyörivä laser ilman vastaanotintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 1 690 € | 1 692 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leica CLH Pyörivä laser CLX 200:n kanssaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 2 622 € | 2 624 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leica CLH Pyörivä laser CLX 300:n kanssaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 3 130 € | 3 132 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leica CLH Pyörivä laser CLX 400:n kanssaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 3 259 € | 3 261 € | Katso tuotetta ▸ |
1 690 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 624 €
2 622 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 132 €
3 130 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 261 €
3 259 €
Leica CLH Pyörivä laser ilman vastaanotinta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7640110698266, 7640110698303, 7640110698280, 7640110698273 |
Valmistaja | Leica |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 259 €
Keskihinta
2 675 €
Alin hinta
1 690 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.