- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Monitoimikoneet
- ›Kenwood Chef KVC317, monitoimikone
Kenwood Chef KVC317, monitoimikone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kenwood MultiPro Go FDP22.130GY, monitoimikone
Kenwood AT340, monitoimikone
Kenwood Chef XL Titanium Patissier KWL90004SI, monitoimikone
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.124SI, monitoimikone
Kenwood Multipro Excel FPM910, monitoimikone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Monitoimikoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Monitoimikoneet
-
alk. 159 €
Bosch MultiTalent 8 MC812W501, monitoimikone
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 80 €
Einhell TE-MG 18 Li Solo (4465160) 18V, akkumonitoimityökalu
-
alk. 250 €
Philips HR7778/00, monitoimikone
-
alk. 289 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
-
alk. 171 €
Bosch MUMS2EW11, monitoimikone
-
alk. 479 €
Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH, monitoimikone
-
alk. 177 €
Electrolux E4KM1-2BM, monitoimikone
-
alk. 159 €
KitchenAid 719E, monitoimikone
-
alk. 125 €
Kenwood Multipro FDM301SS Compact, monitoimikone
-
alk. 375 €
Magimix CS 5200 XL, monitoimikone
-
alk. 160 €
Bosch Serie 2 MUMS2AW00, yleiskone
-
alk. 259 €
Domo DO9231KR, monitoimikone
-
alk. 355 €
Philips Series 7000 HR7962/01, yleiskone
-
alk. 699 €
Bosch Serie 6 MUMS6ZS00, yleiskone
-
alk. 105 €
Bosch MUZ5EB2, tehosekoittimen/monitoimikoneen osa
-
alk. 149 €
Point POFP416, monitoimikone
Sauvasekoittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 15 €
Electrolux ESTM3300, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Bamix M200 Swissline, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Smeg HBF22BLEU, sauvasekoitin
-
alk. 60 €
Bosch ErgoMixx MS6CA4150, sauvasekoitin
-
alk. 52 €
Bosch MSM66150, sauvasekoitin
-
alk. 269 €
Bamix Nordic Line BAM13355, sauvasekoitin
-
alk. 121 €
Braun MQ7075, sauvasekoitin
-
alk. 59 €
Braun MQ3025 Spaghetti, sauvasekoitin
-
alk. 45 €
Bosch MSM2650B, sauvasekoitin
-
alk. 19 €
Bosch MSM6B100, johdoton sauvasekoitin
-
alk. 149 €
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M610, sauvasekoitin
-
alk. 35 €
Bosch CleverMixx MSM14200, sauvasekoitin
-
alk. 34 €
Philips Daily Collection ProMix HR2531/00, sauvasekoitin
-
alk. 76 €
Graef HB502, sauvasekoitin
-
alk. 90 €
Philips 5000 Series HR2683/00, sauvasekoitin
-
alk. 30 €
Bosch MSMP1000 YourCollection, sauvasekoitin
-
alk. 95 €
Bosch MSM4W220 ErgoMaster, sauvasekoitin
-
alk. 110 €
Bosch MSM67160 ErgoMixx, sauvasekoitin
Kenwood Chef KVC317, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5011423194462, 5011423191515 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Kenwood, DeLonghi |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Tilavuus | 4,6 l |
Mitat | |
Leveys | 38 cm |
Korkeus | 30 cm |
Syvyys | 28 cm |
Paino | 7 kg |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 159 €
Bosch MultiTalent 8 MC812W501, monitoimikone
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 80 €
Einhell TE-MG 18 Li Solo (4465160) 18V, akkumonitoimityökalu
-
alk. 250 €
Philips HR7778/00, monitoimikone
-
alk. 289 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/monitoimikoneet/kenwood-chef-kvc317-monitoimikone/6572053
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.