- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Monitoimikoneet
- ›Kenwood FDM307SS, monitoimikone
Kenwood FDM307SS, monitoimikone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kenwood MultiPro Go FDP22.130GY, monitoimikone
Kenwood AT340, monitoimikone
Kenwood Chef XL Titanium Patissier KWL90004SI, monitoimikone
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.124SI, monitoimikone
Kenwood Multipro Excel FPM910, monitoimikone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Monitoimikoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Monitoimikoneet
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 297 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
-
alk. 171 €
Bosch MUMS2EW11, monitoimikone
-
alk. 281 €
Kenwood KMX750AW, yleiskone
-
alk. 849 €
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.704SI, monitoimikone
-
alk. 479 €
Kenwood Titanium Chef Baker Lite KVL65.001WH, monitoimikone
-
alk. 177 €
Electrolux E4KM1-2BM, monitoimikone
-
alk. 51 €
Esperanza EKM024, monitoimikone
-
alk. 342 €
Bosch MUM5XW20, monitoimikone
-
alk. 159 €
KitchenAid 719E, monitoimikone
-
alk. 125 €
Kenwood Multipro FDM301SS Compact, monitoimikone
-
alk. 420 €
Kenwood Chef XL KVL4170, monitoimikone
-
alk. 371 €
Magimix CS 5200 XL, monitoimikone
-
alk. 270 €
Philips HR7778/00, monitoimikone
-
alk. 160 €
Bosch Serie 2 MUMS2AW00, yleiskone
-
alk. 339 €
Domo DO9231KR, monitoimikone
-
alk. 355 €
Philips Series 7000 HR7962/01, yleiskone
Sauvasekoittimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 15 €
Electrolux ESTM3300, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Bamix M200 Swissline, sauvasekoitin
-
alk. 179 €
Smeg HBF22BLEU, sauvasekoitin
-
alk. 60 €
Bosch ErgoMixx MS6CA4150, sauvasekoitin
-
alk. 59 €
Braun MQ3025 Spaghetti, sauvasekoitin
-
alk. 45 €
Bosch MSM2650B, sauvasekoitin
-
alk. 19 €
Bosch MSM6B100, johdoton sauvasekoitin
-
alk. 149 €
Bosch Serie 6 ErgoMaster MSM6M610, sauvasekoitin
-
alk. 34 €
Bosch CleverMixx MSM14200, sauvasekoitin
-
alk. 34 €
Philips Daily Collection ProMix HR2531/00, sauvasekoitin
-
alk. 76 €
Graef HB502, sauvasekoitin
-
alk. 90 €
Philips 5000 Series HR2683/00, sauvasekoitin
-
alk. 30 €
Bosch MSMP1000 YourCollection, sauvasekoitin
-
alk. 95 €
Bosch MSM4W220 ErgoMaster, sauvasekoitin
-
alk. 110 €
Bosch MSM67160 ErgoMixx, sauvasekoitin
-
alk. 360 €
Bosch MSM6M8X1 ErgoMaster, sauvasekoitin
-
alk. 80 €
Point POHB338USB, sauvasekoitin
-
alk. 119 €
Smeg 50's Style HBF11CREU, sauvasekoitin
Kenwood FDM307SS, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5011423195957 |
Valmistaja | Kenwood |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH, monitoimikone
-
alk. 297 €
Bosch Serie 2 MUMS2EW40, yleiskone
-
alk. 887 €
Ankarsrum AKM 6230 Go Green 45946, monitoimikone
-
alk. 171 €
Bosch MUMS2EW11, monitoimikone
-
alk. 281 €
Kenwood KMX750AW, yleiskone
-
alk. 849 €
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.704SI, monitoimikone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/monitoimikoneet/kenwood-fdm307ss-monitoimikone/6667085
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.