Kitchenaid 5K45SSEWH, monitoimikone
Kitchenaid 5K45SSEWH, monitoimikone osastosta Monitoimikoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KitchenAid Classic kitchen yleiskone 5K45SSEWH (valk.)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 349,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Yleiskone 5K45SSE Classic 4.3L - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 444,11 € | 444,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Classic 5K45SSEWH -yleiskone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 500 € | 505 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KitchenAid Classic Mixer 4,28 litraa valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 549 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
349,00 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 444,11 €
444,11 €
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 505 €
500 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 549 €
549 €
Kitchenaid 5K45SSEWH, monitoimikone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5413184200701 |
Teho | 250 W |
Valmistaja | Kitchenaid |
Nopeusasetukset | 10 kpl |
Tilavuus | 4,3 l |
Mitat | |
Leveys | 23 cm |
Korkeus | 36 cm |
Syvyys | 37 cm |
Paino | 11 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
549 €
Keskihinta
460,53 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.