Bosch PMF 220 CE (0603102000) 220W, monitoimityökalu
Bosch PMF 220 CE (0603102000) 220W, monitoimityökalu osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 96,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Monitoimityökalu Bosch PMF 220 CE ''STARLOCK''Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 96,00 € | 96,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PMF 220 CENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 97,98 € | 104,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PMF 220 CE Monitoimityökalu ja lisätarvikkeet, 220 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY PMF 220 CE Monitoimityökalu 220 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 103,70 € | 105,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,00 €
96,00 €
97,98 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,69 €
103,70 €
Bosch PMF 220 CE (0603102000) 220W, monitoimityökalu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | 1 100 |
Nopeus | 20 000 rpm |
Teho | 220 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/fi/fi/harrastajat/tyoekalut/pmf-220-ce-3165140828482-199915.jsp |
Hintakehitys
Korkein hinta
103,70 €
Keskihinta
99,17 €
Alin hinta
96,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.