DeWalt DCS356NT 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCS356NT 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia) osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 141,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCS356NT-XJ monitoimikone + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 141,41 € | 151,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCS356NT-XJ Monitoimityökalu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 187,80 € | 189,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Narzedzie wielofu 18v bez aku i lad DCS356NT DEWALNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 214,26 € | 214,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu DeWalt DCS356NT; 18V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 233,00 € | 233,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 151,31 €
141,41 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,79 €
187,80 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,26 €
214,26 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,00 €
233,00 €
DeWalt DCS356NT 18V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Mitat | |
Paino | 1,1 kg |
Pituus | 310 mm |
Akun jännite | 18 V |
Työvalo | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.se/powertools/productdetails/catno/DCS356NT/ |
EAN-koodi | 5035048726532 |
Hintakehitys
Korkein hinta
233,00 €
Keskihinta
194,12 €
Alin hinta
141,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.