Dremel Lite 7760-15 (F0137760JA), monitoimityökalu
Dremel Lite 7760-15 (F0137760JA), monitoimityökalu osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 78,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Monitoimityökalu Dremel Lite 7760 + 15 lisävarusteetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 78,00 € | 78,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel Lite 7760-15 -akkukäyttöinen monitoimityökaluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 84,95 € | 84,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel Lite 7760-15 -akkukäyttöinen monitoimityökaluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 84,99 € | 89,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel Lite 7760-15 Monitoimityökalu sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 85,60 € | 87,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dremel Lite 7760-15, monitoimityökalu ja lisätarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 87,00 € | 87,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimity?kalu Dremel Lite, DremelNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Dremel Multi Työkalu Lite 7760 (15)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 91,54 € | 98,53 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 78,00 €
78,00 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 84,95 €
84,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,89 €
84,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 87,59 €
85,60 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 87,00 €
87,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
89,00 €
91,54 €
Dremel Lite 7760-15 (F0137760JA), monitoimityökalu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dremel, Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dremeleurope.com/fi/fi/dremel®lite-935-ocs-p/ |
Mitat | |
Syvyys | 40 mm |
Pituus | 195 mm |
Leveys | 45 mm |
Akun jännite | 3,6 V |
Nopeus | 25 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 8710364081394, 8710364082537 |
Hintakehitys
Korkein hinta
91,54 €
Keskihinta
85,87 €
Alin hinta
78,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.