Makita TM30DZ CXT 10,8V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Makita TM30DZ CXT 10,8V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia) osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 97,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita TM30DZ - Monitoimikone CXT ®Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 97,96 € | 104,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT TM30DZ 12V Max akkumonitoimikone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu Makita TM30DZ; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 100,84 € | 100,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita TM30DZ Monitoimityökalu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 102,70 € | 104,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
97,96 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 103,90 €
99,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 100,84 €
100,84 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,69 €
102,70 €
Makita TM30DZ CXT 10,8V, monitoimityökalu (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381819442 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | |
Paino | 1 100 g |
Pituus | 277 mm |
Paino | 1,3 kg |
Korkeus | 98 mm |
Nopeus | 20 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.at/index.php?page=showitem&&pidx=2194&ent_de=TM30DZ |
Työvalo | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Akun jännite | 10,8 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
102,70 €
Keskihinta
100,13 €
Alin hinta
97,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.