- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Moottoripyöräily ja -kelkkailu
- ›Mopot ja skootterit
- ›Kontio Silverfox 2.0 senioriskootteri
Kontio Silverfox 2.0 senioriskootteri
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kontio Motors Kruiser Trike Black 0,7kWh akulla
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 0,7kWh sähköskootteri
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 1,2kWh sähköskootteri
Kontio Motors SilverFox 2.0 Lang senioriskootteri
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Mopot ja skootterit ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Kontio Motors Kruiser Trike Black 0,7kWh akulla
-
Kontio Motors Kruiser Trike Red 0,7kWh akulla
-
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 0,7kWh sähköskootteri
-
Kontio Motors Kruiser Long Range Style Blue 1,2kWh sähköskootteri
-
Kontio Motors SilverFox 2.0 Lang senioriskootteri
-
Kontio Motors Kruiser Trike 0,9kWh, sähkömopo
Katsotuimmat Mopot ja skootterit
-
alk. 2490 €
Peugeot Kisbee 50 4T 2022 käytetty skootteri
-
alk. 3990 €
Drac Supermoto 50 RX, mopo
-
alk. 1099 €
Kontio Kruiser 2.0 Premium Pack, sähköskootteri
-
alk. 21 €
Lorelli Sport Mini skootteri, punainen
-
alk. 1290 €
Fusion Super Bee 110cc crossipyörä
-
alk. 90 €
Skootteri Meteor Muffy, pinkki
-
alk. 5290 €
Surron Light Bee X, sähköcrossipyörä
-
alk. 2970 €
Peugeot Kisbee 4T Special Serie, skootteri
-
alk. 2300 €
Aima Mine Plus, sähköskootteri
-
alk. 276 €
Tasapainoskootteri (hoverboard)
-
alk. 599 €
-Sähköskootterit Prime3 EES71
-
alk. 3690 €
Rally USA 2000 2019 käytetty senioriajoneuvo
-
alk. 6,90 €
Pull Back moottoripyörä
-
alk. 9,90 €
Maisto Harley Davidson 1:18 moottoripyörä
-
alk. 23 €
Road Rippers Wheelie Bikes moottoripyörä
-
alk. 2090 €
Skyteam 2021 MadNut 10' Manki
-
alk. 4390 €
Drac Supermoto 50 RS Nightrider musta mopo
-
alk. 4190 €
Drac Enduro 50 RX Limited Edition V2 E5 oranssi mopo
Varaosat ja tarvikkeet mopoille -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 10 €
BSE/Fusion 15961 kaasuvaijeri, Varaosat ja tarvikkeet mopoille
-
alk. 96 €
SilverFox Four 2.0 Etukate alempi (lokasuojat) Metallic Red, Varaosat ja tarvikkeet mopoille
-
alk. 9,90 €
BSE Fusion 50 kaasuvaijeri
-
alk. 30 €
Kruiser mopo: Kaasukahva
-
alk. 54 €
SilverFox Four 2.0 Mittaristo
-
alk. 50 €
Kruiser Premium Pack: Takalokasuoja, mattasininen
-
alk. 15 €
Silverfox 2.0 Etujarruvaijeri
-
alk. 15 €
Silverfox 2.0 Ohjauslaakeri
-
alk. 36 €
Silverfox 2.0 Pääjohtosarja
-
alk. 26 €
SilverFox Four 2.0 Takakatteen koristevalo
-
alk. 30 €
Silverfox 2.0 Virtalukko
-
alk. 12 €
SilverFox Four 2.0 Istuimen lukko
-
alk. 32 €
ProX Throttle Cable KTM125-300SX '17-18
-
alk. 30 €
ProX Throttle Cable YZ450F '18-22 + WR450F '19-23
-
alk. 15 €
ProX Throttle Cable CR80R '96-02 + CR85R '03-07
-
alk. 39 €
ProX Throttle Cable RM-Z250 '08-18 + RM-Z450 '08-09
-
alk. 46 €
ProX Carburator Rebuild Kit YZ125 '99-00
-
alk. 49 €
ProX Carburator Rebuild Kit CR250 '97-98
Kontio Silverfox 2.0 senioriskootteri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6438431012585, 6438431012615 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2490 €
Peugeot Kisbee 50 4T 2022 käytetty skootteri
-
alk. 3990 €
Drac Supermoto 50 RX, mopo
-
alk. 1099 €
Kontio Kruiser 2.0 Premium Pack, sähköskootteri
-
alk. 21 €
Lorelli Sport Mini skootteri, punainen
-
alk. 1290 €
Fusion Super Bee 110cc crossipyörä
-
alk. 90 €
Skootteri Meteor Muffy, pinkki
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/mopot-ja-skootterit/kontio-silverfox-20-senioriskootteri/8885813
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.