1 GB, 533 MHz DDR2, keskusmuisti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muistit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Katsotuimmat Muistit
-
alk. 24 €
8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 12 €
4 GB, 1333 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 19 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 75 €
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 13 €
4 GB, 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 40 €
16 GB, 2400 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 19 €
8 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 80 €
32 GB, 3200 MHz DDR4 (2 x 16 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 41 €
16 GB, 2400 MHz DDR4 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 140 €
CORSAIR VENGEANCE 32GB 2x16GB DDR5 6000MT/s DIMM Unbuffered 30-36-36-76 Std PMIC AMD EXPO Grey Heatspreader Black PCB 1.4V
-
alk. 18 €
8 GB, 1333 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 34 €
16 GB, 1600 MHz DDR3 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
-
alk. 14 €
4 GB, 1333 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
-
alk. 100 €
DDR4 ECC SODIMM 32GB 2Rx8 3200
-
alk. 14 €
Silicon Power - DDR3L - module - 4 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3L-12800 - unbuffered
-
alk. 21 €
8 GB, 2400 MHz DDR4, keskusmuisti
-
alk. 13 €
4 GB, 1600 MHz SO-DIMM DDR3, keskusmuisti
1 GB, 533 MHz DDR2, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Corsair, Integral |
EAN-koodi | 0870584003601, 8705840036012, 5055288491823, 5055288497177, 5704327122630 |
Nopeus | 533 MHz |
Muistikamman tyyppi | DDR2-DIMM |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 24 €
8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 12 €
4 GB, 1333 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 19 €
8 GB , 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 75 €
32 GB, 3200 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
-
alk. 13 €
4 GB, 1600 MHz DDR3, keskusmuisti
-
alk. 76 €
32 GB, 3200 MHz DDR4, keskusmuisti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muistit/1-gb-533-mhz-ddr2-keskusmuisti/22123
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.