16 GB, 4400 MHz DDR4 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
16 GB, 4400 MHz DDR4 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 151,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
G.Skill Trident Z DDR4 4400 Mhz 16 Gt -muistimodulipakettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 151,99 € | 156,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
G.Skill 16GB (2 x 8GB) Trident Z RGB, DDR4 4400MHz, CL18, 1.40V, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 160,90 € | 160,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
G.Skill 16GB (2 x 8GB) Trident Z Royal, DDR4 4400MHz, CL18, 1.40V, kultaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 188,90 € | 188,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
G.Skill TridentZ RGB DDR4-4400 C18 DC - 16GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 161,47 € | 161,47 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,89 €
151,99 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 160,90 €
160,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 188,90 €
188,90 €
161,47 €
16 GB, 4400 MHz DDR4 (2 x 8 GB kit), keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0843591080224, 0740617283761, 4719692017130, 0649528825346, 0649528825308, 4719692017147, 4713294222671, 4713294222688, 4713294220899, 4713227523080, 4713227525374, 0848354027140 |
Kapasiteetti | 16 Gt |
Valmistaja | Kingston, Corsair, G.Skill, Crucial, Thermaltake |
Muistikamman tyyppi | DDR4-DIMM |
Nopeus | 4 400 MHz |
Hintakehitys
Korkein hinta
188,90 €
Keskihinta
165,82 €
Alin hinta
151,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.