4 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
4 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 14,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
G.Skill DDR4 SO-DIMM 4GB 2133-15 RipjawsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 14,90 € | 19,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
G.Skill Ripjaws4 SO DDR4-2133 SC - 4GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 16,09 € | 23,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Value Select DDR4-2133 - 4GB - CL15 - Single Channel (1 kpl) - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 19,11 € | 26,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Valueselect 4 Gt DDR4 2133 MHz SO-DIMM muistimoduliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 22,99 € | 27,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 4GB (1 x 4GB) Value Select, DDR4 2133MHz, SO-DIMM, CL15, 1.20V, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 25,90 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
14,90 €
16,09 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,10 €
19,11 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,89 €
22,99 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,90 €
25,90 €
4 GB, 2133 MHz SO-DIMM DDR4, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617248586, 4713218460035, 2050004283532, 0889894185174 |
Kapasiteetti | 4 Gt |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM DDR4 |
Nopeus | 2 133 MHz |
Valmistaja | Adata, HP |
Hintakehitys
Korkein hinta
25,90 €
Keskihinta
19,80 €
Alin hinta
14,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.