8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 4 GB kit), keskusmuisti
8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 4 GB kit), keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 32,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial - DDR4 - 8 GB: 2 x 4 GB - SO-DIMM 260-pin - PuskuroimatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 32,92 € | 39,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2666 - 8GB - CL18 - Dual Channel (2 kpl) - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 38,17 € | 45,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 8GB (2x4GB) Vengeance, DDR4 2666MHz - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 36,90 € | 41,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Vengeance 8gb 2,666mhz Cl18 Ddr4 Sdram So-dimm 260-pinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 37,82 € | 43,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Valueselect 8 Gt (2 x 4 Gt) DDR4 2666 MHz SO-DIMM -muistimodulipakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 37,99 € | 42,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
8GB Kit2x4GB DDR4-2666 SODIMM Crucial (CT2K4G4SFS8266)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 55,20 € | 60,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 39,91 €
32,92 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,16 €
38,17 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,80 €
36,90 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 43,81 €
37,82 €
Toimitusaika 24 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,89 €
37,99 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 60,10 €
55,20 €
8 GB, 2666 MHz SO-DIMM DDR4 (2 x 4 GB kit), keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0843591084840, 0649528781833, 0843591069540, 0649528787415, 0843591077194 |
Kapasiteetti | 8 Gt |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM |
Nopeus | 2 666 MHz |
Hintakehitys
Korkein hinta
55,20 €
Keskihinta
39,83 €
Alin hinta
32,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.