Kingston FURY Beast DDR4-3600 SE C17 SC - 8GB
Kingston FURY Beast DDR4-3600 SE C17 SC - 8GB osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 36,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
KINGSTON 8GB 3600MT/S DDR4 CL17 DIMM FURY BEAST WHITE RGB SE (KF436C17BWA/8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 36,85 € | 41,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston FURY Beast RGB SE DDR4-3600 C17 SC - 8GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 38,86 € | 45,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kingston 8GB (1 x 8GB) FURY Beast DDR4 RGB Special Edition, DDR4 3600MHz, CL17, 1.35V, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 43,90 € | 43,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,75 €
36,85 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,85 €
38,86 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 43,90 €
43,90 €
Kingston FURY Beast DDR4-3600 SE C17 SC - 8GB
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617330366 |
Valmistaja | Kingston |
Hintakehitys
Korkein hinta
43,90 €
Keskihinta
39,87 €
Alin hinta
36,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.