Iittala Vakka, laatikko 45 x 15 x 30 cm
Iittala Vakka, laatikko 45 x 15 x 30 cm osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Vakka storage box small white-painted veneerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Vakka storage box small SaarniviiluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Vakka- säilytyslaatikko 45 x 15 x 30 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 219,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Vakka- säilytyslaatikko vaneristaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 219,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Iittala Vakka, laatikko 45 x 15 x 30 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
219,00 €
Keskihinta
209,00 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.