- ›Koti ja perhe
- ›Sisustus
- ›Muu sisustaminen
- ›Lene Bjerre Portilia ruukku 19 cm White
Lene Bjerre Portilia ruukku 19 cm White
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lene Bjerre Murilia, pääsiäismuna 20 cm
Lene Bjerre Semina, pääsiäiskoriste, makaava pupu
Lene Bjerre Avine, kulho 30 cm
Lene Bjerre Esmia koristemaljakko 42 cm Off white
Lene Bjerre Vielle Ruukku H16 Cm - Ruukut Keramiikka Linen - A00024881
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muu sisustaminen ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Lene Bjerre Murilia, pääsiäismuna 20 cm
-
Lene Bjerre Semina, pääsiäiskoriste, makaava pupu
-
Lene Bjerre Avine, kulho 30 cm
-
Lene Bjerre Esmia koristemaljakko 42 cm Off white
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H16 Cm - Ruukut Keramiikka Linen - A00024881
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H16 Cm - Ruukut Keramiikka Luonnonvalkoinen - A00024880
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H16 Cm - Ruukut Keramiikka Vihreä - A00024878
-
Lene Bjerre Eliana Hammasharjanpidike - Hammasharjatelineet Marmori Valkoinen - A00024926
-
Lene Bjerre Susille Vaasi 25 Cm - Maljakot Keramiikka Linen - A00024536
-
Lene Bjerre Eliana Saippua-astia ä˜12 Cm - Saippuakupit Marmori Valkoinen - A00024927
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H11,5 Cm - Ruukut Keramiikka Linen - A00025018
-
Lene Bjerre Ellia Koriste - Koristelutarvikkeet Marmori Valkoinen - A00024944
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H11,5 Cm - Ruukut Keramiikka Luonnonvalkoinen - A00024882
-
Lene Bjerre Vielle Ruukku H11,5 Cm - Ruukut Keramiikka Vihreä - A00024879
-
Lene Bjerre Ellia Koriste - Koristelutarvikkeet Marmori Linen - A00024976
-
Lene Bjerre Viola Koristekulho ä˜33,5 Cm - Koristelutarvikkeet Keramiikka Linen - A00024898
-
Lene Bjerre Statia Veistos - Veistokset Polyresiini Valkoinen - A00024492
-
Lene Bjerre Viola Koristekulho ä˜33,5 Cm - Koristelutarvikkeet Keramiikka Valkoinen - A00024896
Katsotuimmat Muu sisustaminen
-
alk. 8,99 €
Tähtitaivasprojektori
-
alk. 89 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
alk. 50 €
SmartStore Collect 76 L, lajitteluastiasetti: 3 astiaa ja kansi
-
alk. 176 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
alk. 15 €
Langaton sääasema
-
alk. 13 €
Orthex SmartStore Classic 31, säilytyslaatikko
-
alk. 34 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
alk. 31 €
Iittala Aalto, kulho 75 mm
-
alk. 89 €
Iittala Aalto, maljakko 120 mm
-
alk. 65 €
Iittala Nappula, ruukku 320 x 190 mm
-
alk. 0,70 €
Habo, hyllynkannattimet
-
alk. 81 €
Brabantia, pyykkikori 35 L, korkkikansi
-
alk. 33 €
Normann Copenhagen Shorebird, puulintu L
-
alk. 63 €
Ventus W210, sääasema
-
alk. 23 €
SmartStore Compact, 4-osainen laatikkosarja
-
alk. 65 €
Elfa Basic 74/45cm mini valkoinen koriteline
-
alk. 18 €
Läpinäkyvä hylly muovia 40x10x6cm
-
alk. 135 €
Tapio Anttila collection Palapala-tilanjakaja
Lene Bjerre Portilia ruukku 19 cm White
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5705764720670 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 8,99 €
Tähtitaivasprojektori
-
alk. 89 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
alk. 50 €
SmartStore Collect 76 L, lajitteluastiasetti: 3 astiaa ja kansi
-
alk. 176 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
alk. 15 €
Langaton sääasema
-
alk. 13 €
Orthex SmartStore Classic 31, säilytyslaatikko
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muu-sisustaminen/lene-bjerre-portilia-ruukku-19-cm-white/9051253
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.