Talouspaperiteline
Talouspaperiteline osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 4,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TalouspaperitelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 4,99 € | 4,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Maku Akasia talouspaperitelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
6,20 € | 11,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Funktion talouspaperitelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
8,95 € | 13,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intirilife Keittiön rullapidikeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
21,99 € | 24,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intirilife Keittiön rullateline talouspaperilehtien pidike 32.5 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,99 € | 27,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Funktion Paper towel holder Table blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 12,65 € | 19,64 € | Katso tuotetta ▸ |
4,99 €
6,20 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 13,85 €
8,95 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 24,98 €
21,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 27,98 €
24,99 €
12,65 €
Talouspaperiteline
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5722002276638, 6410416030067, 6410416344874, 5908287212190, 4063758251076, 4063758251106, 8002523649331, 4063758251090, 8711295859700, 8711295588303 |
Valmistaja | Funktion |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,99 €
Keskihinta
13,30 €
Alin hinta
4,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.