Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 (NUN4126GL), lämpö- ja kosteusmittari sisäkäyttöön
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 (NUN4126GL), lämpö- ja kosteusmittari sisäkäyttöön osastosta Muu sisustaminen nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Mi Lämpötila- ja Kosteusanturi 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 9,90 € | 13,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 10,75 € | 17,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi lämpö- ja kosteusmittari 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
17,95 € | 22,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
9,90 €
10,75 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,80 €
11,90 €
17,95 €
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 (NUN4126GL), lämpö- ja kosteusmittari sisäkäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Xiaomi Mi, Xiaomi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi-store.co.nz/product/NUN4126GL/Mi-Home-Monitor-2-Temperature--Humidity |
EAN-koodi | 6934177717079, 6934177756016, 6934177714139 |
Hintakehitys
Korkein hinta
17,95 €
Keskihinta
12,63 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.