- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Autoilu
- ›Sähköauton lataus
- ›Deltaco e-Charge EV-4320 -sähköauton latausasema 3-vaihe | 11 kW | Type 2
Deltaco e-Charge EV-4320 -sähköauton latausasema 3-vaihe | 11 kW | Type 2
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Deltaco e-Charge EV-3215-S -sähköauton latauskaapeli, 3m/5m cable type 2 - type 2, 3 phase, 16A
Latausliittimen pidike, suora, Deltaco
Deltaco e-Charge EV-1227 -sähköauton latauskaapeli 4+1,5m
Deltaco e-Charge EV-5101, seinäteline (tyypin 1 latauskaapelit)
Seinään kiinnitettävä kaapeliteline Deltaco eCharge EV-5105, musta
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähköauton lataus ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Deltaco e-Charge EV-3215-S -sähköauton latauskaapeli, 3m/5m cable type 2 - type 2, 3 phase, 16A
-
Latausliittimen pidike, suora, Deltaco
-
Deltaco e-Charge EV-1227 -sähköauton latauskaapeli 4+1,5m
-
Deltaco e-Charge EV-5101, seinäteline (tyypin 1 latauskaapelit)
-
Seinään kiinnitettävä kaapeliteline Deltaco eCharge EV-5105, musta
-
Deltaco E-charge EV-5102, seinäteline (tyypin 2 latauskaapelit)
-
Latausliittimen pidike, kulmaan taitettu, Deltaco
-
Deltaco e-Charge EV-1125 -sähköauton latauslaite, 4 m, Suko-Type1, 1-vaihe, 10 A, 16 A
-
Deltaco e-Charge EV-11010 -sähköauton latauskaapeli, 10m cable type 2 - type 1, 1 phase, 16A
-
Deltaco e-Charge EV-3215 -sähköauton latauskaapeli, 5m cable type 2 - type 2, 3 phase, 16A
-
Deltaco e-Charge EV-1105 -sähköauton latauskaapeli, 5 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
-
Deltaco e-Charge EV-3203 -sähköauton latauskaapeli, 3 m, Type2, 3-vaihe, 32 A
-
Deltaco e-Charge EV-1203 -sähköauton latauskaapeli, 3 m, Type2, 1-vaihe, 16 A
-
Deltaco e-Charge EV-1213 -sähköauton latauskaapeli, 3 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
-
Deltaco e-Charge EV-3207 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2, 3-vaihe, 32 A
-
Deltaco e-Charge EV-1103 -sähköauton latauskaapeli, 3 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
-
Deltaco e-Charge EV-1215 -sähköauton latauskaapeli, 5 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
-
Deltaco e-Charge EV-1217 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
Katsotuimmat Sähköauton lataus
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 299 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 134 €
Deltaco e-Charge EV-1107 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
-
alk. 134 €
Deltaco e-Charge EV-1207 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2, 1-vaihe, 16 A
-
alk. 279 €
Blaupunkt A1P32AT2 -sähköauton latauskaapeli, 8 m, Type2, 1-vaihe, 32 A
-
alk. 690 €
Webasto Pure II -sähköauton latausasema, Type2, 11 kW, 4,5 m
-
alk. 251 €
B-tyypin rele Chint RCCB_RCD Typ B NL210 3PN 40A 30mA
-
alk. 748 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen, latauskaapelilla
-
alk. 717 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 22kW, 32A, 3-vaiheinen
-
alk. 86 €
Sähköauton pistorasia Tyyppi 1 (naaras), 32A, 1-vaihe
-
alk. 150 €
Sähköauton pistorasia CCS Combo2, 200A, 3-vaihe
-
alk. 322 €
Sähköautolaturi Tyyppi 1 - Schuko (220V), 16A, 3,6kW, 1-vaihe, 5m
-
alk. 382 €
Sähköauton pistorasia CHAdeMO, 200A, 3-vaihe, 1m
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, 22kW, 32A, 32A, 3-vaihe
-
alk. 943 €
Sähköauton latauspiste, Tyyppi2, 32A, 5m, 3-vaiheinen
Deltaco e-Charge EV-4320 -sähköauton latausasema 3-vaihe | 11 kW | Type 2
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Deltaco |
EAN-koodi | 7333048049889 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 500 €
eLOAD Gen2 + App -sähköauton latauslaite, CEE, 11 kW, Type2
-
alk. 299 €
Blaupunkt Type2 3x16A 11kW 5m sähköauton latausasema
-
alk. 299 €
Deltaco e-Charge EV-4120 -sähköauton latausasema 1-vaihe | 3,7 kW | Type 2
-
alk. 200 €
Tietoset eLOAD SUKO -sähköauton latauslaite, Suko 1x16 A, 3,7 kW, Type2
-
alk. 180 €
Kierrekaapeli sähköajoneuvojen lataamiseen Tyyppi 2-Tyyppi 1, 32 A, 1-vaihe, 6,6 kW
-
alk. 134 €
Deltaco e-Charge EV-1107 -sähköauton latauskaapeli, 7 m, Type2-Type1, 1-vaihe, 16 A
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahkoauton-lataus/deltaco-e-charge-ev-4320-sahkoauton-latausasema-3-vaihe-11-kw-type-2/10515239
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.