Revlon RVDR5212 One-Step Dryer & Styler, muotoiluharja
Revlon RVDR5212 One-Step Dryer & Styler, muotoiluharja osastosta Hiustenkihartimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 39,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hair Dryer & Styler RVDR5212Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Revlon Pro kuumailmaharja RVDR5212ENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 41,90 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Revlon Täydellisyyden tavoittelija 2-in-1Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 45,39 € | 52,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Revlon Professional Hair Dryer & Styler RVDR5212Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
47,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
REVLON PRO COLLECTION RVDR5212E LÄMPÖHARJANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 84,90 € | 89,60 € | Katso tuotetta ▸ |
39,90 €
41,90 €
45,39 €
47,90 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,60 €
84,90 €
Revlon RVDR5212 One-Step Dryer & Styler, muotoiluharja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0761318352129 |
Valmistaja | Revlon |
Teho | 800 W |
Mitat | 870 |
Ionisoiva | On |
Johto | 180 cm |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,90 €
Keskihinta
52,00 €
Alin hinta
39,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.