Kensington Ergonomic Foot Rest
Kensington Ergonomic Foot Rest osastosta Muut huonekalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 60,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington SoleMate ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 60,81 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Ergonomic Foot RestNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 62,90 € | 67,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Smartfit Solomate Pro Jalkatuki HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 73,78 € | 79,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SmartFit SoleMate Pro -jalkatukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 80,99 € | 85,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kensington Ergonomic Foot Rest (K50409EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 86,55 € | 91,45 € | Katso tuotetta ▸ |
60,81 €
62,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,77 €
73,78 €
80,99 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 91,45 €
86,55 €
Kensington Ergonomic Foot Rest
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252596695 |
Valmistaja | Kensington |
Hintakehitys
Korkein hinta
86,55 €
Keskihinta
73,01 €
Alin hinta
60,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.