Verpan Barboy, tarjoiluvaunu
Verpan Barboy, tarjoiluvaunu osastosta Muut huonekalut nyt edullisimmin kaupasta Nordic Nest hintaan 839 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Verpan Barboy apupöytä pyörillä ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 839 € | 852 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verpan Barboy apupöytä pyörillä MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 012 € | 1 025 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verpan Barboy apupöytä pyörillä SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 012 € | 1 025 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verpan Barboy apupöytä pyörillä OranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 1 012 € | 1 025 € | Katso tuotetta ▸ |
839 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 025 €
1 012 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 025 €
1 012 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 025 €
1 012 €
Verpan Barboy, tarjoiluvaunu
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
1 012 €
Keskihinta
969 €
Alin hinta
839 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.