Elgato Ring Light, kuvausvalo
Elgato Ring Light, kuvausvalo osastosta Muut kameratarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 176,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Elgato Ring LightNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 176,70 € | 182,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Elgato Ring LightNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 177,00 € | 180,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Elgato Ring LightNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 192,90 € | 192,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Elgato Ring-valoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 194,14 € | 194,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Elgato Ring Light rengasvaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 199,95 € | 204,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELGATO Camera Ring Light 43.2cm (10LAC9901)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 218,40 € | 223,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Elgato Camera Ring Light -kuvausvalo, Wi-FiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 234,90 € | 239,80 € | Katso tuotetta ▸ |
176,70 €
177,00 €
192,90 €
194,14 €
199,95 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 223,30 €
218,40 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,80 €
234,90 €
Elgato Ring Light, kuvausvalo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Elgato, Corsair |
Valmistajan tuotesivu | https://www.elgato.com/en/ring-light |
EAN-koodi | 0840006626053 |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,90 €
Keskihinta
199,14 €
Alin hinta
176,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.