Fiskars Functional Form Salaattilinko
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Fiskars Yleissakset 21 cm
Fiskars Keittiösakset 22 cm
Fiskars Functional Form, vihanneskuorija
Fiskars Functional Form Juustohöylä, Valkoinen
Fiskars Essential 1023824, vihanneskuorija
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut keittiövälineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Keittiövälinesetti Fiskars Functional Form, 2 kpl
-
Fiskars Norden Paistolasta 30 Cm - Paistinlastat & Paistinhaarukat Tammi Puu - 1066429
-
Fiskars Norden Kauha 30 Cm - Kauhat & Lusikat Tammi Puu - 1066428
-
Fiskars Muumi Yleissakset Muumipappa Merellä
-
Fiskars Functional Form, sitruspuserrin
-
Fiskars Functional Form, taitettava raastin, hieno
Katsotuimmat Muut keittiövälineet
-
alk. 4,90 €
Digitaalinen keittiöajastin
-
alk. 7,90 €
Moccamaster, mittalusikka
-
alk. 25 €
Zyliss Susi 3, valkosipulipuristin
-
alk. 67 €
Marcato Atlas, pastakone
-
alk. 59 €
Mareld Sekoituskulho Kannella 3 Kpl:n Pakkaus - Kulhot & Vadit Ruostumaton teräs - 58406
-
alk. 63 €
Ariete Airy Fryer mini 4615 Kiertoilmakypsennin, 2L 1000W, keltainen/ hopea
-
alk. 25 €
AnySharp Knife Sharpener Pro -veitsenteroitin
-
alk. 8,90 €
Digitaalinen paistomittari
-
alk. 133 €
Espro P7 1118C2, pressopannu 1 l
-
alk. 15 €
Bamix Yleisterä Bamix
-
alk. 1,99 €
Teesihti
-
alk. 29 €
Marimekko Pieni Unikko, esiliina
-
alk. 4,90 €
Eva Solo, sitruspuristin
-
alk. 19 €
Sähköinen purkinavaaja
-
alk. 24 €
Fiskars Fiskars x Muumi -yleissakset 21 cm Love
-
alk. 30 €
Kyocera Mandoliini, säädettävä keraaminen terä, musta
-
alk. 32 €
Bialetti 6 Moka Express, espressopannu
-
alk. 129 €
Wilfa CGWS-130B, kahvimylly
Fiskars Functional Form Salaattilinko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002000976 |
Valmistaja | Fiskars |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 4,90 €
Digitaalinen keittiöajastin
-
alk. 7,90 €
Moccamaster, mittalusikka
-
alk. 25 €
Zyliss Susi 3, valkosipulipuristin
-
alk. 67 €
Marcato Atlas, pastakone
-
alk. 59 €
Mareld Sekoituskulho Kannella 3 Kpl:n Pakkaus - Kulhot & Vadit Ruostumaton teräs - 58406
-
alk. 63 €
Ariete Airy Fryer mini 4615 Kiertoilmakypsennin, 2L 1000W, keltainen/ hopea
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-keittiovalineet/fiskars-functional-form-salaattilinko/7762792
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.