Hario Skerton Plus käsikäyttöinen kahvimylly
Hario Skerton Plus käsikäyttöinen kahvimylly osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 40,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hario Coffee Mill, keramiikkaa, SkertonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hario Skerton Grinder PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 45,90 € | 50,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hario Skerton Plus -kahvimylly, MSCS-2DTBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 49,95 € | 54,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hario Skerton Plus -kahvimylly, MSCS-2DTBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 45,90 €
40,00 €
45,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 54,45 €
49,95 €
49,99 €
Hario Skerton Plus käsikäyttöinen kahvimylly
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Hario |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,99 €
Keskihinta
46,46 €
Alin hinta
40,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.