OXO Good Grips, spiraalileikkuri
OXO Good Grips, spiraalileikkuri osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 19,70 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OXO Hand-Held SpiralizerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 19,70 € | 26,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO Good Grips, kädessä pidettävä spiralizerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 22,00 € | 27,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO - Hand-Held Spiralizer (X-11151300)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,50 € | 26,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO SpiraalileikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
19,70 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,90 €
22,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,45 €
22,50 €
29,90 €
OXO Good Grips, spiraalileikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
23,53 €
Alin hinta
19,70 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.