OXO Purkinavaaja
OXO Purkinavaaja osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 23,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OXO Snap-Lock Can OpenerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 23,47 € | 30,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO - Snap-Lock Can Opener (X-30081)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 25,95 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO Good Grips Snap-Lock -purkinavaajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 25,95 € | 31,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO Purkinavaaja 18 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 29,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
23,47 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,90 €
25,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,85 €
25,95 €
29,90 €
OXO Purkinavaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0719812300818 |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
26,32 €
Alin hinta
23,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.