Wilfa CGWS-130B, kahvimylly
Wilfa CGWS-130B, kahvimylly osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 95,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa CGWS-130B Sähkökäyttöinen kahvimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 95,00 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA CGWS-130B SVART AROMA KAHVIMYLLYNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 129,00 € | 133,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Svart Aroma kahvimylly CGWS130BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA CGWS130B SVART KAHVIMYLLYNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,00 € | 134,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Cgws-130b KahvimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 138,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Cgws-130b svart aroma -kahvimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 149,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 95,00 €
95,00 €
129,00 €
149,00 €
Wilfa CGWS-130B, kahvimylly
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 17044876057713 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
126,67 €
Alin hinta
95,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.