Anker Eufy 2K, video-ovikello
Anker Eufy 2K, video-ovikello osastosta Muut kodin turvatuotteet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Eufy 2K Video Doorbell video-ovikello (lisäyksikkö)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker eufy Video Doorbell 2K -video-ovikello 2K-tarkkuudellaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 99,99 € | 104,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Eufy Video-ovikello 2K (paristokäyttöinen) lisäosaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 111,04 € | 111,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Anker Video Doorbell 2k Battery Add-on BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,66 € | 125,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Anker Eufy Video Doorbell 2K (battery-powered Add-On) BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 131,90 € | 136,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 103,90 €
99,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,89 €
99,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 111,04 €
111,04 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,65 €
119,66 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,80 €
131,90 €
Anker Eufy 2K, video-ovikello
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0848061044171 |
Valmistaja | Anker Technology, Anker |
Kamera | |
Resoluutio (korkeus) | 2 560 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Valmistajan tuotesivu | https://www.eufylife.com/products/variant/video-doorbell/T82001J1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
131,90 €
Keskihinta
112,32 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.