AL-KO BC 223 L-S, bensiinikäyttöinen raivaussaha
AL-KO BC 223 L-S, bensiinikäyttöinen raivaussaha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 160,29 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO BC 223 L-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 160,29 € | 160,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 223 L-S RuohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 160,29 € | 162,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO BC 223 L-S 22,5cc 2-tahti ruohotrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohotrimmeri BC 223 L-S, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
160,29 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 173,80 €
169,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
AL-KO BC 223 L-S, bensiinikäyttöinen raivaussaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718059526 |
Valmistaja | AL-KO Kober Group, Alco, AL-KO |
Teho | 700 W |
Mitat | 5 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.al-ko.com/shop/de/benzin-motorsense-al-ko-bc-223-l-s.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
179,65 €
Alin hinta
160,29 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.