AL-KO CombiCare 36 E Comfort, nurmikonilmaaja
AL-KO CombiCare 36 E Comfort, nurmikonilmaaja osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 161,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO Electric Combi Care 36 E ComfortNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 34 päivää | 161,98 € | 161,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Combi Care 36 E Comfort Pystyleikkaaja 1600 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 175,40 € | 177,39 € | Katso tuotetta ▸ |
161,98 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 177,39 €
175,40 €
AL-KO CombiCare 36 E Comfort, nurmikonilmaaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718056501 |
Valmistaja | AL-KO Gardentech |
Mitat | 15 |
Teho | 1 500 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/at/elektrovertikutierer-al-ko-combi-care-36-e-comfort.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
175,40 €
Keskihinta
168,69 €
Alin hinta
161,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.