AL-KO HT 440 Basic Cut, pensasleikkuri
AL-KO HT 440 Basic Cut, pensasleikkuri osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 101,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO HT 440 Basic Cut Pensassakset 440 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 101,20 € | 103,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO HT 440 Basic CutNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Ht 440 Basic cut 440w pensasleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pensasleikkuri HT 440 Basic Cut, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
101,20 €
119,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 123,90 €
119,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
AL-KO HT 440 Basic Cut, pensasleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
Mitat | 3,2 |
Teho | 440 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.alkogarden.co.uk/product/ht440-basic-cut.aspx |
EAN-koodi | 4003718040302 |
Hintakehitys
Korkein hinta
139,00 €
Keskihinta
119,55 €
Alin hinta
101,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.