Bosch ART 35, sähköruohotrimmeri
Bosch ART 35, sähköruohotrimmeri osastosta Ruohotrimmerit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 124,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch ART 35 - græstrimmer - elektriskNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 124,90 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch TAIDE 35Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 129,80 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohotrimmeri Bosch ART 35; 600 W sähkökäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 135,00 € | 135,00 € | Katso tuotetta ▸ |
124,90 €
129,80 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 135,00 €
135,00 €
Bosch ART 35, sähköruohotrimmeri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140649599 |
Mitat | 4,6 |
Teho | 600 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-garden.com/gb/en/garden-tools/garden-tools/art-35-3165140649599-199961.jsp |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
135,00 €
Keskihinta
129,90 €
Alin hinta
124,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.