Bosch EasyChain 18 Li (06008B8001) 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch EasyChain 18 Li (06008B8001) 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 124,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ketjusaha Bosch Universal Chain; 18 V; 20 cm laippa (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 124,00 € | 124,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Moottorisaha UniversalChain 18, 18 V, akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 134,00 € | 134,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Universal Chain 18 Ketjusaha ei sis. akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 135,00 € | 136,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch UniversalChain 18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 142,52 € | 142,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch - Cordless Chainsaw 18 V ( Battery & Charger Not Included )Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 143,50 € | 143,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,00 €
124,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,00 €
134,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,99 €
135,00 €
142,52 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,50 €
143,50 €
Bosch EasyChain 18 Li (06008B8001) 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140925648 |
Valmistaja | Robert Bosch GmbH, Bosch |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
143,50 €
Keskihinta
135,80 €
Alin hinta
124,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.