Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin
Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 62,48 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBL 18V-120 puhallin 06019F5100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 62,48 € | 72,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBL 18V-120Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 82,16 € | 89,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupuhallin Bosch GBL 18V-120 Professional; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 83,00 € | 83,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBL 18V-120 Lehtipuhallin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 84,90 € | 86,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,38 €
62,48 €
82,16 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,00 €
83,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,89 €
84,90 €
Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140821049 |
Mitat | 1,1 |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/middle-east/en/cordless-blower-gbl-18v-120-225590-06019f5100.html |
Nopeus | 17 000 rpm |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
84,90 €
Keskihinta
78,14 €
Alin hinta
62,48 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.