Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (34109609 36V , akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (34109609 36V , akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 182,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Einhell battery hedge trimmer GE-CH 36/65 Li-Solo - 3410960Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 182,90 € | 187,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell Langaton pensasleikkuri GE-CH 36/65 Li-SoloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 187,80 € | 187,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupensasleikkuri GE-CH 18/60Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,80 €
182,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 187,80 €
187,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Einhell GE-CH 36/65 Li-Solo (34109609 36V , akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Akun jännite | 36 V |
Mitat | |
Pituus | 1 172 mm |
Leveys | 230 mm |
Korkeus | 203 mm |
Paino | 4 kg |
Nopeus | 2 700 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.de/shop/en-de/ge-ch-36-65-li-solo.html |
EAN-koodi | 4006825639018 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
189,90 €
Alin hinta
182,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.