Fiskars QuikFit 135542, räystäskourun puhdistaja
Harjan ja raaputtimen yhdistelmä puhdistaa räystäskourut tehokkaasti. Optimaalinen työskentelykulma voidaan säätää molempiin päihin erikseen. Käytetään Fiskars QuikFit Teleskooppivarsien kanssa
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars QuikFit-sadevesijärjestelmän puhdistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 25,13 € | 32,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars QuikFit 1001414 Räystäskourun puhdistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 25,40 € | 27,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars QuikFit -räystäskourun puhdistajaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 28,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - QuikFit Gutter CleanerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 31,95 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Räystäskourun puhdistaja Fiskars QuikFit 135542Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 48,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,12 €
25,13 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 27,39 €
25,40 €
28,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,90 €
31,95 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,90 €
48,00 €
Fiskars QuikFit 135542, räystäskourun puhdistaja
Ilmoita virheellisestä tiedostaHarjan ja raaputtimen yhdistelmä puhdistaa räystäskourut tehokkaasti. Optimaalinen työskentelykulma voidaan säätää molempiin päihin erikseen. Käytetään Fiskars QuikFit Teleskooppivarsien kanssa
EAN-koodi | 5905568355423 |
Mitat | 310 |
Valmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/tuotteet/puutarhanhoito/vaihtopaeaetyoekalut/click-reach/quikfit-raeystaeskourun-puhdistaja-1001414 |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,00 €
Keskihinta
31,88 €
Alin hinta
25,13 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.