Fiskars SmartFit HS86 1013565, pensassakset teleskooppivarrella
Fiskars SmartFit HS86 1013565, pensassakset teleskooppivarrella osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 44,02 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1013565 SMARTFIT HS86 PensasleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 44,02 € | 53,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars SmartFit Teleskooppinen pensasleikkuri HS86Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 51,31 € | 58,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars SmartFit HS86 Pensassakset teleskooppivartinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 51,40 € | 53,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Häcksax HS86 Teleskop SmartFitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 51,90 € | 56,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,92 €
44,02 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,30 €
51,31 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,39 €
51,40 €
51,90 €
Fiskars SmartFit HS86 1013565, pensassakset teleskooppivarrella
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/content/view/full/28671 |
EAN-koodi | 6411501148001 |
Hintakehitys
Korkein hinta
51,90 €
Keskihinta
49,66 €
Alin hinta
44,02 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.